Advokátní kancelář

AKAV_LOGO__BLUE_GREEN_ON_WHITE-removebg-preview (1)

informace

- O advokátní kanceláři -

Advokátní kancelář Mgr. ANNA VEJMELKOVÁ, advokát byla založená Mgr. Annou Vejmelkovou (mnozí ji říkají prostě jen „Anna“, neboť ona si na tituly prostě nepotrpí) v roce 2015 poté, co úspěšně s vyznamenáním složila advokátní zkoušky. Od té doby vykonává praxi SAMOSTATNÉHO ADVOKÁTA a dále SPOLUPRACUJE i s několika jinými advokátními kancelářemi.

Ačkoliv hlavní sídlo advokátní kanceláře je v Praze, Anna poskytuje své právní služby prakticky na celém území České republiky (dokonce i po celém světě), neboť vykonává svou práci zpravidla z nějaké kavárně, anebo z domova – v rámci tzv. HOME-OFFICE. Důvodem k tomu je, že 90% svých právních služeb v souladu s moderní dobou poskytuje tzv. ONLINE.

Anna se tak může pyšnit tím, že dokáže poskytovat právní služby prakticky „KOMUKOLIV – KDYKOLIV – ODKUDKOLIV“, a to za DOSTUPNOU CENU, neboť díky skoro „nulovým nákladům na vedení kanceláře“ nemusí Anna žádné náklady přenášet na klienty prostřednictvím vysokých hodinových sazeb.

Anna je schopná Vám poskytnout Vám právní služby dokonce za FIXNÍ CENY, takže předem víte, kolik do předu zaplatíte! Pro své stálé klienty má Anna připraveny rovněž tzv. ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY právních služeb.

Výkon advokacie tzv. ONLINE umožňuje Anně poskytovat právní služby za odměnu nižší než jsou obvyklé tzv. „Pražské ceny“ jiných advokátů. V některých výjimečných případech poskytuje Anna právní služby i tzv. PRO BONO, nebo-li ZDARMA, případně alespoň za velice směšný poplatek.

“K výkonu advokátní činnosti nejsem poháněna egem, ale touhou pomáhat jiným.”

Mgr. Anna Vejmelková

Klienti Anny se vždy mohou spolehnout na vysokou kvalitu jí poskytovaných právních služeb, preciznost a komunikativnost.

Za dobu své praxe a spolupráce s jinými advokátními kancelářemi se Anna dostala k mnoha oblastem práva, díky čemuž je schopna poskytovat právní služby v mnoha OBLASTECH PRÁVA.

Ačkoliv Anna poskytuje tzv. GENERÁLNÍ PRAXI, specifičnost jejích klientů si postupem času vyžádala specializaci jejích služeb v určitých právních oblastech, dokonce i těch, které nejsou mezi advokátními kancelářemi tak rozšířené, jako je například SPORTOVNÍ PRÁVO, z toho nejvíce pak FOTBALOVÉ PRÁVO, dále BYTOVÉ PRÁVO, SPOLKOVÉ PRÁVO a SMLUVNÍ PRÁVO. Vedle toho se pak Anna věnuje rovněž TRESTNÍMU PRÁVU, PŘESTUPKOVÉMU PRÁVU a PRÁVU DAŇOVÉMU (z důrazem na DPH).

Ani tato úzká specializace však Anně nemůže zabránit v tom, aby přestala poskytovat právní služby „běžným smrtelníkům“ (BĚŽNÝM OBČANŮM, živnostníkům, PODNIKATELŮM, spolkům, ale i jiným SPOLEČNOSTEM).

Máte-li tedy jakýkoliv problém, neváhejte se na ni obrátit s ŽÁDOSTÍ O POMOC. Anna učiní maximum proto, aby Vám pomohla, přičemž pokud by si tzv. nevěděla rady (a nebojí se to přiznat), ráda Vás doporučí některému ze svých kolegů.

__ Sídlo advokátní kanceláře __

“To, že jsem advokátkou, považuji za své životní poslání, nikoliv za označení společenského statusu, kterého se mi povedlo dosáhnout.”

(Mgr. Anna Vejmelková)

___ Z médií ___

It seems we can't find what you're looking for.

prague, praha, winter-3010407.jpg

„Jediný člověk, před kterým se neschováme jsme my sami. Proto stojí za to se trochu poznat.“

(neznámý autor)

0
LET NA TRHU

___ o Anně ___

Jmenuji se Anna, přátelé (i někteří klienti) mi říkají Anička. Pokud budu hodně neformální, tak o sobě musím říci, že JSEM JEN ČLOVĚK, stejně jako Vy! Mám ráda dobrou kávu a jídlo. Miluji přírodu a svého psa, LILLY. Ráda cestuji. Ráda čtu (převážně literaturu o psychologii, osobním rozvoji, východní kultuře a tradiční čínské medicíně). Chodím do kurzu THAI-CHI a SUNDO (jsem začátečník a dlouho ještě budu :). Sleduji ráda filmy a seriály, jsem blázen do NEXFLIXU (mám ráda sci-fi a komedie).Snažím se neustále vzdělávat.

___ Mé hodnoty a vize ___

V profesním i osobním životě uznávám stejné hodnoty.

 

  • UPŘÍMNOST
  • DŮVĚRA
  • OTEVŘENOST

Věřím, že advokacii jde vykonávat s úsměvem na tváři, bez přehnaného formálního přístupu ke klientům.

___ životopis ___

___ Recenze klientů ___

Martin Krob
Martin Krob
2024-01-17
Velice profesionální přístup, ruku v ruce s příjemným vystupováním a proklientským přístupem. Doporučuji.
Famfulíček
Famfulíček
2024-01-17
Paní advokátka mi poradila velice lidským přístupem, po telefonické konzultaci mého problému, mohu vřele doporučit! Ještě jednou děkuji!
Pavel Polacek
Pavel Polacek
2024-01-02
Nejlepší advokát co jsem kdy měl možnost posoudit, vřele doporučuji.
street, sunset, building-7544046.jpg
Přejít nahoru